خدمات ما

مشاوره خرید

 

شپکو همواره سعی دارد تا در ابتدا به عنوان یک همراه و مشاور در کنار مشتریان قرار گیرد تا با نیاز سنجی و امکان سنجی مناسب برای هر یک متناسب با شرایط و برنامه های هر مشتری، بهترین گزینه و یا پیشنهاد را برای وی آماده وارائه کند.

آموزش

 

یکی از مهمترین رسالتهای این شرکت ارائه دستاوردهای علمی مرتبط با فن آوریهایی است که به جامعه پزشکی و بازار تجهیزات پزشکی، در غالب محتوای آموزشی می باشد.

خدمات فنی

 

 در کنار مشاوره و واردات تجهیزات پزشکی، یکی از عمده ترین فعالیتهای شپکو خدمات فنی مهندسی در دو گروه خدمات پس از فروش، و تامین و تعمیر قطعات یدکی و تچیهزات پزشکی مرتبط میباشد.

تحقیق و توسعه

 

شپکو هیچوقت فعالیت‌های خود را به حوزه واردات و بازرگانی محدود نکرده و با همکاری‌های گسترده با متخصصان حوزه های پزشکی، مهندسی و فن‌آوری همواره به صورت مستقیم یا غیرمستقیم سعی در دستیابی به فن‌آوری‌های نوین در حوزه سلامت داشته است.

همکاران ما

محصولات

[ux_products style=”normal” animate=”bounceInUp” slider_nav_style=”circle” slider_bullets=”true” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ orderby=”date” order=”asc” image_radius=”1″ text_size=”large”]
همه محصولات