technical baner

خدمات فنی

   فروش دستگاه به مشتریان تنها شروع ارتباط مستمر با این عزیزان بوده و واحد فنی مهندسی و خدمات پس از فروش شرکت شپکو، با ارائه مشاوره های آموزشی و فنی در تمامی مراحل همراه شما دوستان خواهد بود.

   واحد خدمات پس از فروش شرکت شپکو با نزدیک به دو دهه تجربه و بهره مندی از کادر مجرب فنی و تعلیم دیده، بی وقفه و با بهترین هزینه آماده ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان گرامی بوده و موفق به کسب اعتماد طیف کثیری از مراکز لیزر کشور شده است. از آنجا که دانش کافی در استفاده از یک محصول از اهمیت بسیاری برخوردار است، واحد آمــوزش و پشتیبانی شرکت شپکو بــا آمــوزش هــای تخصصــی در قالــب مفاهیــم تئــوری و عملــی بــه صــورت مــداوم در کنــار متخصصیــن و کاربــران دســتگاه هــا و تجهیزات در مراکــز حضــور یافتــه و کلیــه نــکات کلیــدی و لازم را بــه طــور کامــل آموزش می دهد.

  تیم متخصص واحد فنی شرکت شپکو آماده ارائه خدمات مشاوره در زمینه خرید دستگاههای پوست و مو و لاغری بوده و با انجام هماهنگی های لازم کارشناسان این واحد خدمات فوق را ارائه مینمایند.

  شرکت شپکو با ارائه خدمات کارشناسی ارزیابی سلامت دستگاههای پوست و مو و لاغری، با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات اندازه گیری، امر خرید و فروش دستگاههای کارکرده را تسهیل نموده تا از تخلف سودجویان که با ارائه اطلاعات غلط خریداران را فریب میدهند جلوگیری بعمل آورد.

 

  برخی از خدمات قابل ارائه توسط این واحد عبارتند از:

  • سرویسهای دوره ای و PM لیزرهای پزشکی، لیزرهای پرتوان، تجهیزات لاغری، پوست و زیبایی
  • تهیه و تامین قطعات مصرفی، نیمه مصرفی، الکترونیکی، اپتیکی، و الکترو مکانیکی تجهیزات فوق
  • آزمونهای تست و کنترل کیفی (QC) تجهیزات فوق به صورت دوره ای جهت اطمینان و بررسی صحت خروجی و عملکرد دستگاهها
  • پاورمتری تجهیزات لیزری
  • تعمیر، بازسازی، و ارتقا تجهیزات فوق
  • ارائه کارشناسی معتبر با گواهی برای دستگاههای تحت نمایندگی شرکت برای افرادی که قصد فروش و یا خرید به صورت دست دوم و کارکرده داشته، تا از استفاده افراد غیر و سود جو خارج از شرکت و ایجاد آسیب و خسارت به تجهیزات و مشتریان جلوگیری به عمل آید.