حذف یا کاهش موهای زائد صورت و بدن: وجود موهای زائد همواره مشکلاتی را برای افراد به وجود می‌آورد. امروزه آسان‌ترین، سریع‌ترین و کم هزینه‌ترین روش دائمی حذف یا کاهش موهای ناخواسته در خانم‌ها و آقایان در نواحی مختلف صورت یا بدن، استفاده از لیزر است. با تابش پرتوهای لیزر با طول موج مناسب با توجه به زمینه‌های فردی، قطر مو، رنگ مو و پوست موجب تجمع انرژی و حرارت در پیاز مو شده و منجر به تخریب آن می‌گردد. معمولاً این کار در چندین جلسه متوالی با فواصل ۴ تا ۶ هفته‌ای صورت می‌گیرد و فرد شاهد دستیابی به نتایج قابل قبولی خواهد بود.

SHEPCO Laser موهای زائد 1

   براي درمان و كاهش موهاي ناخواسته از انواع ليزرهاي Nd- YAG, Diode, Alexandrite,  مي توان استفاده كرد. همچنين IPL (Intense Pulsed Light) كه نور پر انرژي معمولي است و از جنس ليزر نمي باشد و عوارض جانبی کمتر و هزینه پایینتری می باشد، در كاهش موهاي ناخواسته مؤثر است. (تأثير ليزر در كاستن موهاي زائد بسته به رنگ پوست و مو، شرایط فیزیولوژیکی، نوع لیزر انتخاب شده و تغییرات هورمونی بسیار متغیر است.)

1

لیزر موهای زائد یکی از امن ترین روش های حال حاضر برای از بین بردن موهای زائد شما می باشد و با توجه به دائمی بودن و هزینه و وقت آن بسیار به صرفه تر به نسبت بقیه راه های رفع موهای زائد اعم از وکس کردن یا اصلاح می باشد.
شما در طول درمان کاملا متوجه خواهید شد رشد موها به طرز چشمگیری کاهش می یابد و تراکم خود را از دست می دهند.دستگاه لیزر موهای زائد می تواند به سرعت نواحی زیر بغل، خط بیکینی، صورت، پاها و … را بدون هیچ محدودیتی تحت درمان قرار دهد.